vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Zeniaus monologai-72


A tai tau padeda tas tepalas nuo zuikių?

 

O tai ne per anksti tu tuos medžius čia terlioji – da duos lietaus, viską nuplaus? Ale spalva tokia, sakytau, to tepalo biskį keistoka – tokia muniava. Nu, gal einam po cigaretę, a?

A tu matei, kap te kur Šiauliuose tuos žulikus supakavo? Nu tuos pokerio, bite, valdovus? Pacukėliai tokie – nu vaikai praktiškai. O čia mūsų šaunieji milicininkai, tfu, pilicininkai, tfu policininkai ėmė ir susėmė. Atliko operaciją.

Ne tie durneliai aišku geri – jegu tu organizuoji pokerio kokį kuklų čempionatą, tai kukliai ir organizuok, be skelbimų.

Mes, pameni – ir kratuku, ir tryną, ir akį, ir tą patį pokerį palošdavom, ir iš kapeikų, jo. Bet tai nė vienas ant tiek durnas nebuvom, kad prie „Sūduvos“ kino priklijuotum skelbimą: Šiandie vakare Angariečio gatvės kieme te bus lošiama tryna, pradinės stavkės – po dvim kapeikų.

Nu bet aš ne apie tai tai norėjau.

Tai va dabar jie tuos tris pacukėlius supakavo, per teliką parodė ir gali sakyt – kap ir organizuotas nusikalstumas ir azartiniai lošimai Šiauliuos jau pasibaigė. Kapec. Valio.

Nu jo – tai tik ne ma tuos gerkulesus ant ausų kabyt. Ne trečią kartą mane valdžia duria. Aš tai tep suprantu, kad daba tiejie septyni kiti nelegalūs pokerio klubai jau labai ramiai toliau gali sau veiklą vystyti, a ne? Bo visi jau išgaudyti ir per teliką parodyti.

O jaunimui – irgi teisinga pamoka. Jeigu tu ką darai, ko nelabai galima, bet labai norisi, tai pasidomėk, kas tavo krašte atsakingas už tuos reikalus. Bo kai nelabai galima, bet labai norisi, tai galima, jeigu tave kas stoguoja. Nors gali ir suprast – iš kur pacanėliai apie tvarką galėjo žinoti. Nu nieko, daba gal jau supras. Čia gi kap su tuo dujų terminalu – jau seniai nebe pacanas, bet manė, kad turi stogą. A pasirodo – stogas nuvažiavo. Į Alpes. Slidinėt, pavyzdžiui.

Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments