vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Atbėga atmauroja jaučio metai


O ko tik aš neprisiskaičiau per šias kelias dienas.

 

Turiu parašyti tekstulį apie kitų metų pagrindinius taškus. Tai dėl to iš esmės ir vakar įrašas čia jau buvo kiek pakrypęs ton pusėn.

Pradėjau, kaip ir dera dar prisimenančiam savo hipišką paauglystę tipui, nuo kiniškų horoskopų, o paskui jau prasinešiau per visokius prognozininkus, futurologus ir pranašus. Nuo kažkokio pono Paliucho samprotavimų iki „World Future Society“ prognozių.

Perskaičiau apie kilsiantį Saudo Arabijoje pilietinį karą, apie Rusijos žlugimą ir Kiniją iki pat Uralo. Apie B. Obamos vaidmenį sugriaunant Jungtines Valstijas kaip kad M.Gorbačiovas sugriovė SSRS. Apie Kim Jong Ilo ir Fidelio Castro mirtis ir kas iš to. Apie padidėsiančią kokso (ne to susijusio su anglim, o to susijusio su krūmais ir Kolumbija) paklausą Europoje ir Amsterdame užsidarysiančius „coffee-shopus“ .

Peržiūrėjau Tarptautinio valiutos fondo prognozes kitiems metams, o taip pat visokius pranešimus apie Web 3.0 raidą. Pranašystes, kad nafta iki vasaros vėl kainuos 120, ir pranašystes, kad jau kovo mėnesį naftos statinė kainuos aštuonis žalius.

Įvertinau, kokios bus kitų metų moterų šukuosenų ir interjerų puošybos tendencijos.

Ir visą šitą krūvelę informacijos iš visų šonų bevartydamas aptikau mane labai smagiai nuteikusį tinklaraštį „Paleo-Future“.

Jis iš esmės apie tai, kaip mes mėgstame spėlioti apie ateitį ir kaip nedažnai kas padoresnio iš to išeina. O ir paveiksliukai tame tinklaraštyje smagūs.

 

Tags: prie virtuvės stalo
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments