vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Nekankinkite savo artimųjų


Nustokite juos kankinti.

 

Ypač tokiu metu. Ramių, jaukių... Aha, norėtai. Prie kinų gaminių prekybos pramogų centro mašinos nepastatysi. Parduotuvėse neprasisprausi.

Bet ir tai dar nieko. Svarbiausia juk, pagrindų pagrindas – taisyklingai kvėpuoti ir taip kvėpuojant galvoti, pavyzdžiui, apie besiskleidžiantį lotosą. Arba vyšnią. Arba leliją. Apie ką nors gražesnio nei pliurzė po kojomis. Eilė prie kasų – nuostabi vieta meditacijai.

Ypač nuostabios tokios meditacijos: „O ką krikštasūniui? Ko jo kompiuteriui trūksta? O vaikams? O tėvui? O uošviui? O krikšto dukrai? O tiems mažiams – jie jau turi naują GTA ar dar ne? O švogeris skutasi elektrine barzdaskute, taigi „Gillette Fusion Phenom Super Extra Smooth Going Away“ jam nereikia.“

Baisios, varginančios meditacijos – ir juk metams bėgant aiškėja, kad visi viską turi ir niekam nieko nebereikia. Visiems reikia pinigų, bet Šv. Kalėdų proga vokelius dalyti vis dar kažkaip nepatogu. Nors ir imk ir savo rankomis iš malkos išdrožk kokį angelą.

Todėl ir sakau – nekankinkite savo artimųjų. Susigalvokite hobį. Rinkite knygas apie grybus, atvirukus apie kačiukus, sulankstomus peilius mediniais kotais, ametistus ir (arba) opalus. Nors ką nors rinkite. Arba žvejokite – ir blizgės bus puikiausią dovana. Krapštykitės sode – ir jums iš Portugalijos kontrabanda atveš retesnių pupmedžių rūšių sodinukų, o iš Romos – ypatingų bazilikų sėklų, kokių čia nėra.

O tai vėl jums padovanos citriną vazone. Trečią per pastaruosius šešetą metų. Ir dar privargs, kol sugalvos, kad dovanos citriną vazone.

Baikite kankinti savo artimuosius. Susigalvokite hobį.

Tags: arčiau žemės
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 50 comments