vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

 • Music:

Zeniaus monologai-64


Nu va – vė, bite, atėjo gražus kap jurginas ruduo, o iš paskos – darbymetis.

 

Kap koks? Nu koks bulviakasis? A tu nevalgęs a nemigęs, tu ma pasakyk?

Tai va, žinok, Avrelikas, jei nežinai da – daba atė ateities pasirinkimo metas. Ko tu žvengi kap koks Vacio šyvis? Tai ne, bite. Taigi rinksim tuoj vė valdžią, a tu nežinai?

Nu va, žėk – prieš dvidešimt metų mes buvom gegemonas i diktatūra, a ne? Daba mes – balsas lemiamas. Prieš dvidešimt metų nuo to, kad tu gegemonas i kolonomis su daina varai balsuoti, nieko nesikeitė. Nu i daba lygiai tas pats per tą patį. Balsuok už raudoną, žalią, geltoną, pindiliavą ar muniavą – nu vis tiek paskiau keturis metus žvengsi, spjaudysies i keiksies. Tai ko čia nervytis?

Parduotuvė aš žinau, kap rinktis. Žuvį perki – pažiūri į žiaunas, mėsą – pačiupini, kap gyslukės, lašinukai, spalvą pasižiūrai. O su šitais galgonais kap? Nė tu jų pačiupinėsi, nė į žiaunas pažiūrėsi.

Visi vienodi kap broileriai, i visi durni vė kap broileriai. Šneka ir – kap tas pats koks te miknius būtų jiesiems vieną i tą patį popieruką prirašęs.

Mažu tep i turi būt – nu mes, kap koks pamatas, kap tie vėžliai, kur buvo močytės paveiksle – viską laikom ant sprando, o jiejie tai kap kokie būžiai ar te drugeliai – biskutuką palaksto, palaksto i vė tik chlabyst ant betono.

O ant galų pagalės – i koksai te skirtumas. Jie tenuis peza, tu čia ari. Saulė tep pačiai teka, šalnos tep pačiai užeina. Tai va – siūlau daba septynis gramukus įsiurbti: už mamą gamtą, ba jinai protingesnė už mudum su tavim. O už juos visus tai ir suvis...


 

Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments