vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

 • Music:

Zeniaus monologai-65


Nu tai sakytau, valio.

 

Visada sakiau, kad Marijampolė bus da sostinė. I ne tik Suvalkijos. O po vakar – tai jau tikrai sostinė. Lietuvos fūlės. I nieko kad „Sūduva“ pernai tik antra buvo Lietuvo – viskas, pamatysi, da prieš akis. Tai jūs te Vilniuj net stadiono pastatyt nesugebat, mes čia tik duj – ir turim.

O kap tu manei? Marijampolė viskas tep – per mažas senamiestis, da biskį pristatėm, lygumos nuo Kalvarijų iki Jūrės, bet slidinėt norisi – supylėm porą kalniukų prie Orijos. O ką?

Mes, suvalkiečiai, žinok, nesam pratę laukti malonių iš nieko, ypač gamtos. Čia tau ne ten, čia visad buvo kitaip. Ne, nu tai jeigu tu matai kokį dunduką, ypač valdžio, tai tiesiog ne fasonas iš jo ko neiškaulyti, tas tai jo. Bet šiaip tai mes i patys ne kokie te snarglipucos.

Ta proga, manau, po aprasojusį švyturiuką mum padaryt visai būtų patogu, a ne?

Tai tada – už Lietuvos fūlės atgimimą Marijampolė.

Nu kap ne – o tai kur mes tuos kaizerio anūkus tvarkėm? Nu jo, „Sūduva“ biskutuką čia neseniai gavo nuo Zalcburgo, manau, netyčia – ale bet va daba užtat kap...

Kad nu.

Da po vieną atsikemšam?

Tai ar galėjom mes pagalvot tada, kai Mindė mus fintais po visą aikštę maustė, ba jau dešimto klasė už „Sūduvos“ vyrus lošė, kad tep kada bus? O kai ma ant vartų tas ablavukas iš cė klasės dantį išspyrė – tai kas tada galvo, kad kada nors mūsų vaikai normaliai fūlę loš.

Ne, nu aš suprantu, atė ant galo treneris portugalas, gali sakyt – pusė brazilo, tai viskas i pajudėjo. Bet vis tiek kaifas.

 

Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments