vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Psichinės sveikatos diena


Šiandien – pasaulinė psichinės sveikatos diena. Ir dar – vos pora dienų iki pilnaties. 
 

 Ir dar penktadienis. Tad tarsi ir reikėtų paieškoti kur sandėliukuose kokio šmaikštalo. Bet nuotaika kažkodėl ne visai tokia. Na, visai ne tokia. Nežinau kodėl. Gal dėl įžangoje išvardytų aplinkybių.
Šiaip jau labai knietėjo parašyti, kokius matau rinkimų rezultatus, bet greitai greitai sau daviau per nagus. Ne Gedimino 53 mūsų problemų šaknys ir ne nuo tos vietos reikia pradėti.

Taigi, apie orus.

Rytas dažnai prasideda nuo va šito paveiksliuko :
Commodities

 

Commodity

 

Last

 

Pct Chg

 

Trade Date/Time

 

Oil

 

80.3

 

-4.56%

 

10 Oct 2008 04:47 EDT

 

Gold

 

928.0

 

+4.47%

 

10 Oct 2008 04:57 EDT


Čia iš esmės daug kas parašyta. Paprastai į šitą paveiksliuką ir į Rusijos biržų indeksus žiūriu pirmiausia, nes labai jau norisi nepraleisti tos akimirkos, kai pagaliau V. Putinas eis pailsėti ilgam.

Bet šiandien penktadienio proga žvilgtelėkime ir kitur.

Kad mūsų verslas, turintis šiokių tokių reikalų Rytuose, pavyzdžiui, pardavimų rinkas, jau krapšto pakaušį, pamatėme, ar ne?
P
radėti krapštyti pakaušį gali tekti ir tiems, kurie turėjo rimtesnių reikalų ir Europos rinkose. Nes šita taurė jų tikrai neaplenks.
Sako, kad rinkose yra toks „japono investuotojo sindromas“. Tai yra, jie pasirodo rinkoje visai prieš pat krizę. Antai, rusų prekiautojai savo forumuose pasakoja, kad japonai į Rusiją atėjo tik pernai. Dabar jau turbūt jie neis niekur, nes salose prasideda problemos finansų sektoriuje.
Britai vis dar nepraranda juosvo humoro jausmo ir aukcione parduoda mano mylimą Islandiją. Ei, per pigiai kol kas perkama – ten yra ne tik Bjork (Grenlandija lyg ir labiau Danijai priklausytų, beje), bet ir geizeriai. Nekalbant jau apie senas žvejybos tradicijas, sagas ir avienos patiekalus.
O šit Prancūzijoje kažkodėl sparčiai auga seifų paklausa. Ir kodėl?

Na, lieka tik pasidžiaugti, kad nesame kol kas labai smarkiai įsivėlę į globalius žaidimus. Ir laukti grįžtant tautiečių iš islandijų ir britanijų. Patys sugalvokite, kokios bus pasekmės. Galvoti galima pradėti nuo, pavyzdžiui, vartojimo kritimo.

O va tai, kad per pačią rinkimų kampaniją kitų metų valstybės biudžeto projektas buvo paslaptis, mano galva, yra visiškas skandalas. Normalioje valstybėje tai turėtų būti viena iš svarbiausių aptariamų temų.

Kada viskas baigsis? Na, manau, kad apie JAV naujojo prezidento inauguracijos datą (sausio 20) turėtų po truputį darytis aiškiau.

Galų gale – kiniškai hieroglifas, kuriuo žymima „krizė“, turi dvi reikšmes: „pavojus“ ir „galimybė“. Riebūs katinai sulys ir taps vikresni, liesi katinai pradings.

Ta optimistine gaida baigdamas palinkėsiu visiems šilto savaitgalio ir nevarginančio balsavimo.

.
Tags: nepenktadieniškas penktadienis
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments