vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

 • Music:

Zeniaus monologai-68


Nu tai jo, bite, kap jau ne. Čia jau kiekvienas vyras turėtų suprasti.

 

Nu tai kam tep nė buvę – tep iš pagrindų atsipalaiduoji, kad net pavargsti. Ma, imkim, tikrai tep yra nutikę. Nu tai tada toks atsipalaidavęs kap motina žemė i varai sau tiesiai lovon. I kitą dieną gaivus kap pavasario vėjas vė sau linksmai eini pinigo kalt.

Tai čia jo, čia viską gali suprasti.

Bet ma tep da niekad nebuvo, kad pailsėjęs iki pavargimo aš kur prie kreizo prigulčiau, ar prie soliarkės.

Bo, bite aš gi vyras o ne kokia samana te. Įsijungia normaliai autopilotas i parvairuoji tiesiai pas Birutuką. Birutukas nebūna baisiai laiminga, bet tai viską supranta – gyvet gi reik, kiek tu te priskandalysi.

Nu tai va šito vieto ma tas Siauras toks biskutuką kap i nelabai vyras. Nu pailsėjai tep iš visų jėgų, tai i varyk lovon. Lovon, bite, sakiau, ne į skydinę.

O da ma durnai rodos tas jo paskui visas išsidirbinėjimas su durim. Tai jo, ana Vacys kai priputęs kap kopūstas irgi parėkauja, rankom pamojuoja, bet tai čia Vacys – jam priputus pamojuoti gal visa gyvenimo šventė. Nu o šitas tarakonas taigi, tipo, kap i koks te viršynikas. Nu, kap te jūs sakot – intelektualas.

I da aš tep žiūrėdamas galvojau – nu durneli tu, nu ko tu rėkauji, tai a tu kaime niekad negėrei. Tai jegu tu pūsies kap kurkė, tai ant ciongo per liūlį gausi. I gavo. O jam reikė tik pakikent, sakyt – nu jo, chebra, aš čia biskį įkaliau, varom sykiu da po mažą. I viskas.

Žmonės gi ne žvėrys. Bet jegu tu pūtiesi kap koks krokodis bestija, visiems aiškini, koks tu didelis guzas, nu tai aišku, kad baigsis tau ne kaip. Ne šiandie, tai ryto kas nors liūlin vis tiek pratransliuos.

O rinkimai? Nu jo, balsavau. Už ką? Tep aš tau i pasakysiu. Už demokratiją.

Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments