vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Zeniaus monologai-69


Tu girdėjai, bite, kap te buvo pasirodo?

Nugi pasirodo, kad televizija tam vokiečiui liepė tą mergučę iš tos moteriškės atimti i lėkti. Kad galėtų viską nufilmuoti. Nu tai, kurke lelium, kas darosi...

Tai tu ma pasakyk, tik tiesiai – ar aš dar galiu šikanan ramiai nueiti pagalvoti apie gyvenimo trumpumą ir kančios ilgumą, ar jau daba i te mane filmuos. Jie gi daba turi tokių visokių kamerikių – kur nori gali įkišti, o jau tupyklon – tai ir išvis.

Nu, paguodžia mane tiktais, kad aš ne koks ten guzas, ne blondinė, ne seimonaris, šiaip nelabai svarbus, o tai tikrai eitau peruko pirkti ir ūsų prilipinamų.

O da ma labai gaila „Žalgirio“. Kurio? Abiejų ma gaila – ir Vilniaus, ir Kauno. Ne, tai aš tai suprantu, kad Marijampolės „Sūduva“ jau tuoj fūlėj bus pati krūčiausia vos ne ant visos Europos, o ir krepšinyje irgi po kiek laiko, galėčiau duoti dantį. Ba mes kai imamės ko, tai padarom – sakiau jau tau. Nu bet šito vieto ma kap tai toks pyktis ima. Aš va nu niekaip nesuprantu – kudė, imkim, te toj Amerikėj kašis yra biznis, jie tenuis iš to uždirba, o pas mus – nu kap neturi jiejie pinigų, tep neturi, kap prašo tep prašo. Jau net pirma religija randa kap užsidirbt, o antra – nu nė pro kur.

O „Žalgiris“ tai čia išvis... Bankrutuoja „Žalgiris“... Tai čia aš nežinau – kap Gedimino bokštą nugriauti panašiai išeina. O – prisiminiau – čia tuoj bus Žalgirio metinės po poros metų, tai vadinas, kokie tai priešai nori tep padaryt, kad iki tų metinių jokių žalgirių Lietuvo neliktų.

O daba da vė girdžiu – „Stumbras“ stabdo gamyba.

Tu pagalvok tiktais – „Stumbras“. Irgi, gali sakyti, vėliava, nacionalinis paveldas ir da kas tik nori.

Taigi jiejie kap sykis patį tą krizinį produktą te pilsto. Nebė Lietuvo nieko švento ma rodos.

Nu bite, tep kartais nervas ima. Bet tada va eini lapų pagreboti, pasėdi prie stubos ant suoliuko, padūsauji. I praeina – ba gyvet taigi vis vien yra labai neblogai.


Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments