vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

 • Music:

Seno bambeklio veranda-48


Ačiū visiems mane paprotinusiems vakar.
 

Nuėjau, pažiūrėjau, negalėjau... tai yra, radau. Frazeologijos žodynas storas, gražus, įspūdingas. Žemai lenkiuosi ir atsiprašau kalbininkų. Bet man reikėtų vis dėlto kiek kitokio daikto – kur būtų nuo reikšmės einama prie posakio. Jau ir skaitmeninis pavidalas leistų ieškoti įvairiau. O gal aš vėl nieko nežinau? O gal jau ir koks atjaunėjęs sinonimų žodynas (ir gal net skaitmeninis) yra kur nors? Nesidrovėkite informuoti.

Dienos naujiena. Sako, kad JAV už žemės ūkį dabar bus atsakingas Snoop Doggy Dog. Spėkite, kokia bus pagrindinė auginama kultūra? Galima įvairiai apdainuoti tą faktą, kad 44-asis JAV prezidentas yra Barackas Husseinas Obama. Vienas mano kolega regi reikalą taip: praėjo tik apie du šimtus metų, o jankiai pagaliau laimėjo prieš konfederaciją. Galima matyti reikalą ir šitaip: tai, kad pramonės epochą pakeitė informacijos epocha, jau įtvirtinta ir politiniu lygiu. Nes (prisiminus vieną tokį barzdotą politekonomą) antstatas ligi šiol vis atsiliko nuo bazės.

Mane neblogai nuteikia nuojauta, kad toks rinkimų rezultatas reiškia naftos kainos slydimą žemyn. O tai savo ruožtu turėtų reikšti, kad viena tokia kaimyninė valstybė turės mažiau išteklių imperiškai pūstis.

O dabar – tai, dėl ko čia susirinkome. Prie verandos atidarau priestatą. Priestate bus dirbtuvės – labai konkretiems darbams ir labai konkretiems dalykams.

Pastatė jį deja_voodoo aka lyja. Už ką esu dėkingas. Na, o aš va dabar atidarau.  

Kurį laiką mąsčiau – ar tikrai reikia atskiros bendruomenės, į kurią įsileidžiama tik su pakvietimais?

Juk visai nesijaučiu nepatogiai ir bendraudamas pakankamai viešai. Tiesa, yra toks variantas, kad gali norėtis su tokiu būdu atsiradusia gerb. virtualiąja redkolegija ir kuklia galimos auditorijos imtimi aptarti ateities planus, ketinimus ir panašius daiktus.

O tokiu atveju visiškas nuogas viešumas gali būti ir kiek kenksmingas. Bent jau kol pasaulinė krizė neaptvarkė rinkos.

Galiausiai nusprendžiau, kad dar viena aikštelė bendrauti su protingais žmonėmis, gal net suinteresuotais, kad „Verslo klasė“ negrybautų, o iš tikrųjų tobulėtų, tikrai dar niekam nepakenkė.

Pagrindiniai tikslai: a) savotiška skelbimų lenta, b) diskusijų erdvė.

Pirmasis gal net svarbesnis - ką ketiname daryti, kokios temos įdomios, ilgalaikiai planai, gal kas pažįstate, gal kas prieinate, gal kas turite iliustracijų ir taip toliau.

Antrasis – pasižiūrėsime, kaip viskas vystysis, bet gal ateityje mes galėsime aptarti ir labai konkrečius rašinius, nuotraukas, iliustracijas – čia rašydamas aš dažnokai vengiu, pavyzdžiui, kalbėti apie konkrečius autorius.

Užeiti apsidairyti į priestatą ketinu kasdien. Rašyti – kartą per savaitę, dieną dar sugalvosiu, greičiausiai trečiadienį, kartu su bambėjimais verandoje.

Kreipkitės. Siųsiu pakvietimus užeiti vidun. Kol kas aš ten dar tik praktikantas, bet ne ką trukus įgusiu.

Tags: redaktoriaus pabambėjimai verandoje
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments