vklase (vklase) wrote,
vklase
vklase

Zeniaus monologai-71


Nu kap tau? Mes va turim prezidentą amerikoną, o amerikonai turi prezidentą afrikietį.

 

Bet tai aš ne apie tai norėjau. Kolek mes į Ameriką neįstojome, tai ma kap ir vienodai, kas te pas juos bus da ant dolerio nupaišytas. Ma labiaus lietuviški dalykai rūpi. Nu va, žemė, imkim.

Tai gamtoj gi kap yra – jegu bus oro, vandens, ugnies i žemės, tai būsi gyvas. I net nesvarbu tu žmogus, karvė a ten koks būžys. O jau lietuvis, aš tau vė sakau per nauja – tas tai be žemės suvis kažkoks būtų nesusipratimas.

O da tas klimato atšilimas tuojaus užeis, viskas nutirps, žemės sumažės kap reik, a ne? Tesingai aš galvoju?

I čia kokis te veikėjas išlenda radijuj i sako – sklypai pigs, ba ma niekas neduoda babkių. Tiejie sklypai, kur jisai norėjo kokį te gargarą pastatyti ir kad kiekvienas aukštas – po limoną pelno.

Nujo, tada tai aišku pigs. Bet aš vė tep galvoju – o tai kudė tau daba taip ant ciongo prireikė čia pezėti apie tai? Žemės, bičiukas, nepadaugės, kap aš tik ką protingai i pastebėjau. Pabūk, palauk, nu kur tu leki. Ateis laikas, parduosi. Jegu da išvis parduot norėsi.

Bet tai ne – jam daba, staigiai, ba kitep bus blogai. Ir pripratęs gi, kurke, tep galvoti – kad jeigu jam kas blogai, tai jau ir pasaulio pabaiga, viskas, šakės.

Ma tai viskas čia biskį juokingai atrodo. Nu va imkim kokį pavyzduką iš gyvenimo.

Tai tipo jeigu aš daba neturiu babkių, tai ne dėl to, kad prapyliau vakar i daba ma galvą skauda, bet kad Vacys, padla tas, neduoda, a ne? Tai čia tep išeina.

Tai tų fejerverkų biskutuką mažiau laidyt reikė. Arba da gali mėgint parduod kokias penkias iš tų savo trylikos mašinukių – ir turėsi biskį tų kapeikyčių ant pragyvenimo. Ale vė – kas jas pirks, a ne? Kam tų žvėrių reikia, kur po penkiolika litrų ant šimto ėda.

Nu a jisai, tas nabagutis, daba rimtai mano, kad čia kam Lietuvo bus jo gaila, kad jisai babkių pritrūko? Nepakeliamo turto vystytojas? Lietuvo? Būna gi visokių tokių paprastučių.

Tags: zenonas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments